right_menu
Vstup do soutěže
předškolní věk, žáci a studenti ZŠ a SŠ
Pozvi kamarády
O Logické olympiádě
Podpořte nás!
Vstup pro učitele
O soutěži pro učitele
Mensashop - předměty s logem Mensy
Tábor LO
Soutěž pro vás organizuje
The Kellner Family Foundation
Projekt Open Gate
Připojte se k nám na Facebooku
Vyznamni partneri - MSMT
Vyznamni partneri - RSJ
Vyznamni partneri - AV Media
Vyznamni partneri - ALBI
Vyznamni partneri - Český mozek
Vyznamni partneri - Jablotron

Finále Talentu gymnázií, 25.04.2018 v Ostravě

Ve středu 25. dubna 2018 se v zasedací místnosti Magistrátu města Ostravy uskutečnilo finále soutěže studentů gymnázií Moravskoslezského a Žilinského kraje.  Kromě výhry mobilního telefnu, chytrých hodinek mohli studenti porovnat své logické myšlení, navázat nová přátelství a poznat Mensu. Všem studentům moc děkujeme za účast a výhercům samozřejmě gratulujeme!

 

 

 

Výsledky ČR 

1. místo             Filip D., Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba

2. místo             Jan M., Slezské gymnázium, Zámecký okruh 848/29, Opava

3. místo             Eva K., Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba

4. místo             Michal G., Gymnázium Josefa Božka, Frýdecká 689/30, Český Těšín

5. místo             Linda S., Gymnázium a SOŠ, Palackého 1329/50, Nový Jičín

6. místo             Natálie K., Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek

7. místo             Martin G., Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 586/7, Hlučín

8. místo             Filip F., Gymnázium Josefa Božka, Frýdecká 689/30, Český Těšín

9. místo             Ondřej H., Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba

10. místo           Petr U., 1st International School of Ostrava

11. místo           Martin F., Mendelovo gymnázium, Komenského 397/5, Opava

12. místo           Daniel I., Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669/16, Ostrava - Poruba

13. místo           Dominika M., Gymnázium Josefa Božka, Frýdecká 689/30, Český Těšín

14. místo           Veronika K., Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor

15. místo           Kristýna K., Gymnázium a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm

 

Výsledky SR 

1. místo             Ladislav D., Gymnázium, Ľ. Štúra 35, Turzovka

2. místo             Alžbeta Ľ., Gymnázium, J. Lettricha 2, Martin

3. místo             Lenka B., Bilingválne gymnázium, Komenského 215, Sučany

4. místo             Martin S., Bilingválne gymnázium, Komenského 215, Sučany

5. místo             Adrián S., Bilingválne gymnázium, Komenského 215, Sučany

6. místo             Ivan H., Gymnázium, J. Lettricha 2, Martin

7. místo             Lukáš R, Bilingválne gymnázium, Komenského 215, Sučany

8. místo             Martina CH., Gymnázium bilingválne, Tomáša Ružičku 3, Žilina

9. místo             Lukas L., Bilingválne gymnázium, Komenského 215, Sučany

10. místo           Tibor K., Gymnázium J. M. Hurbana, 17. novembra 1296, Čadca

11. místo           Simon M., Gymnázium A. Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo

12. místo           Barbora P., Bilingválne gymnázium, Komenského 215, Sučany

13. místo           Aneta G., Bilingválne gymnázium, Komenského 215, Sučany

14. místo           Richard K., Gymnázium, J. Lettricha 2, Martin

15. místo           Marek B., Gymnázium V.Paulinyho T, Malá hora 3, Martin 

 


 

Kraj Vysočina
Město Ústí nad labem
Moravskoslezsky kraj
Mesto Prostejov
Olomoucký kraj
Puzzle-prodej
Liberecký kraj
Hradecký kraj
Dědek kořenář
Olomouc
Město Ostrava
Pardubice
Karlovarský kraj
Plzeňský kraj
Karlovy Vary
Brno
Živý kraj
Zlínský kraj
Ústecký kraj
Horní Slavkov
Hradec Králové
Karlovy Vary
Altel