right_menu
Vstup do soutěže
předškolní věk, žáci a studenti ZŠ a SŠ
Pozvi kamarády
O Logické olympiádě
Často kladené dotazy
Vstup pro učitele
O soutěži pro učitele
Mensashop - předměty s logem Mensy
Tábor LO
Soutěž pro vás organizuje
The Kellner Family Foundation
Projekt Open Gate
Připojte se k nám na Facebooku
Vyznamni partneri - MSMT
Vyznamni partneri - RSJ
Vyznamni partneri - AV Media
Vyznamni partneri - ALBI
Vyznamni partneri - Asociace
Medialni partneri - Novinky
Medialni partneri - Právo

Pro partnery

Děkujeme, že se zajímáte o soutěž Logická olympiáda organizovanou Mensou ČR. Tato soutěž je určená dětem a mládeži z celé České republiky a o její úspěšnosti svědčí obrovský zájem škol a dětí. 

Mensa ČR je neziskovou organizací, založenou výhradně na dobrovolné práci, avšak uskutečnění těchto cílů s sebou přináší i takové činnosti, na které pouhé nadšení nestačí. Proto velmi vítáme jakoukoliv pomoc partnerů a vážíme si spolupráce s nimi.  Trvalý zájem dětí, škol, veřejnosti i médií o Logickou olympiádu nás upřímně těší a nejlépe svědčí  o prospěšnosti tohoto projektu. Chcete-li nám pomoci jako dobrovolník nebo uvažujete o možnosti stát se partnerem soutěže a přispět tak k financování soutěže a to především na ceny pro soutěžící, pište prosím na info (zavináč) logickaolympiada.cz.

Soutěže se v roce 2020 zúčastnilo 63 770 soutěžících z 3143 škol (2019 71 208 soutěžících z 3 249 škol). V krajském kole, které se konalo vzhledem k epidemiologické situace on-line, soutěžilo v roce 2020 celkem 2520 semifinalistů ze tří věkových kategorií.  Finále soutěže v Míčovně Pražského hradu bohužel nemohlo proběhnout z důvodu vládních omezení. Finále proběhlo rozdělené, soutěžící soutěžili v malých skupinách ve všech 14 krajích. O průběhu soutěže v minulém roce informovalo množství tištěných i online médií, vybrané fotografie a odkazy na zprávy najdete v záložce HISTORIE.

Partnerství Vám přináší možnost efektivně oslovit veřejnost, děti, studenty i školy z celé ČR. Samozřejmostí je uvedení loga partnerů na všech materiálech a na webu soutěže i webu Mensy, možnost prezentace v krajských kolech a při finále, tematické dárky pro soutěžící či osobní předání cen vítězům. Velmi rádi však s Vámi projednáme i jiné možnosti spolupráce. Samozřejmě, že Vám vystavíme darovací smlouvu, na jejímž základě je možné snížit daňový základ.  Prosíme, neváhejte nás oslovit.

Pokud nám chcete přispět, můžete poslat jakoukoli částku na účet Mensy ČR, www.mensa.cz, IČO: 45248591, Španielova 1111, 163 00 Praha – Řepy, 2401326174/2010 (FIO banka), VS: 77777. Abychom Vás mohli uvést v seznamu partnerů, pošlete nám prosím současně e-mail s Vaším jménem i městem.

  Partneři Logické olympiády v roce 2021

Kromě generálních partnerů Logické olympiády, Nadace THE KELLNER FAMILY FOUNDATION a OPEN GATE - gymnázium a základní škola a významných partnerů MŠMT, RSJ Foundation, AV Media, Albi a Asociace za lepší ICT řešení soutěž v roce 2021 podporují následující subjekty:

 

 

 

Akce se koná pod záštitou primátorky
statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové

 
   
 

Krajské kolo se koná pod záštitou radního Pardubického kraje Pavla Šotoly   

 

 

Záštitu nad akcí převzal hejtman Jihočeského kraje MUDr. Martin Kuba.

 

 

 

Město Ostrava 

 

 

  

 

 Město Sokolov

 

 

 

  

. .

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Kraj Vysočina
Moravskoslezsky kraj
Mesto Prostejov
Olomoucký kraj
Liberecký kraj
Hradecký kraj
Jihočeský kraj
Dědek kořenář
Město Ostrava
Pardubice
Karlovarský kraj
Plzeňský kraj
Brno
Zlínský kraj
Horní Slavkov
Hradec Králové
Altel
Sokolov
Univerzita Hradec Králové
Thermo Fischer