right_menu
Vstup do soutěže
předškolní věk, žáci a studenti ZŠ a SŠ
Pozvi kamarády
O Logické olympiádě
Podpořte nás!
Vstup pro učitele
O soutěži pro učitele
Mensashop - předměty s logem Mensy
Tábor LO
Soutěž pro vás organizuje
The Kellner Family Foundation
Projekt Open Gate
Připojte se k nám na Facebooku
Vyznamni partneri - MSMT
Vyznamni partneri - RSJ
Vyznamni partneri - AV Media
Vyznamni partneri - ALBI
Vyznamni partneri - Sagax
Vyznamni partneri - Solitea

Výsledky okresních kol pro kategorii MŠ 

 Brno (východ) - ZŠ Horníkova 1

1. místo - Kubáň Marek
2. místo - Harant Filip
3. místo - Kovářová Berenika
4. místo - Koláčná Tereza
5. místo - Horčička Patrik 

 

Brno (střed) - ZŠ Křídlovická 30b

1. místo - Matějka Tomáš
2. místo - Salva Matyáš
3. místo - Šlaisová Adéla
4. místo - Cásek Pavel
5. místo - Kroupová Veronika

Brno (západ) - ZŠ Svážná 9

1. místo - Novák Matouš
2. místo - Páviš David
3. místo - Keprt Dominik
4. místo - Pešek Martin
5. místo - Trnková Denisa

Břeclav - ZŠ Slovácká 40

1. místo - Frydková Michaela
2. místo - Chrtianská Laura
3. místo - Modra Tomáš


Březová nad Svitavou - ZŚ Březová nad SvitavouMoravské nám. 15  

1. místo - Pokorná Anežka
2. místo - Břoušek Patrik
3. místo - Červinková Monika
4. místo - Povolná Jiřina

Olomouc - ZŠ Řezníčkova 1 

1. místo - Lýsek Štěpán
2. místo - Souček Adam
3. místo - Plšková Lucie
4. místo - Bémová Tereza

Opava - ZŠ Englišova 82

1. místo - Berousek Matěj
2. místo - Oleják Alex
3. místo - Švidrnochová Lucie
4. místo - Skotnicová Leona
5. místo - Čunta Filip


Ostrava - ZŠ Provaznická 831/64

1. místo - Urban Pavel
2. místo - Cvilinková Kateřina
3. místo - Pauk Daniel
4. místo - Repaň Matěj
5. místo -  Müllerová Natálie 


Pardubice - ZŠ Staňkova 128

1. místo - Šára David
2. místo - Vach Josef
3. místo - Suchánek Ondřej
4. místo - Stryková Zuzana
5. místo - Paulus Matěj

Praha 10 - ZŠ Karla Čapka, Kodaňská 10

1. místo - Nakládal Tomáš
2. místo - Kuzmová Kateřina
3. místo - Dědič Dan
4. místo - Kvítek Jan
5. místo - Komzák Matěj

Prostějov - ZŠ Sídl. svobody 79

1. místo - Hrabčáková Karolína
2. místo - Klechová Klára
3. místo - Kafková Anita
4. místo - Zbořilová Lea Kateřina
5. místo - Stříž Michal


Uherské Hradiště - ZŠ Čtyřlístek, Studentské nám. 1531

 

Kraj Vysočina
Město Ústí nad labem
Moravskoslezsky kraj
Mesto Prostejov
Olomoucký kraj
Puzzle-prodej
Liberecký kraj
Hradecký kraj
Dědek kořenář
Olomouc
Město Ostrava
Pardubice
Karlovarský kraj
Plzeňský kraj
Karlovy Vary
Brno
Živý kraj
Zlínský kraj
Ústecký kraj
Horní Slavkov
Hradec Králové
Karlovy Vary
Altel
Český mozek