right_menu
Vstup do soutěže
předškolní věk, žáci a studenti ZŠ a SŠ
Pozvi kamarády
O Logické olympiádě
Podpořte nás!
Vstup pro učitele
O soutěži pro učitele
Mensashop - předměty s logem Mensy
Tábor LO
Soutěž pro vás organizuje
Motto logickej olympiady
The Kellner Family Foundation
Projekt Open Gate
Připojte se k nám na Facebooku
Vyznamni partneri - MSMT
Vyznamni partneri - RSJ
Vyznamni partneri - AV Media
Vyznamni partneri - ALBI

2013

Do Logické olympiády se v roce 2013 zaregistrovalo 41 109 soutěžících z 1 969 škol z celé České republiky .

Vítězové Logické olympiády 2013:

 

Kategorie A: Martin Dedek ze Soukromé základní školy Cesta k úspěchu, Praha 6

Kategorie B: Pavel Hudec z Gymnázia Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1

Kategorie C: Ondřej Motlíček z Gymnázia Šumperk
 
 
Video z finále soutěže :

Celkové výsledky kategorie A (PDF)

Celkové výsledku kategorie B (PDF)

Celkové výsledky kategorie C (PDF)

 

Informace o Logické olympiádě najdete i v Krajských listech Karlovarského kraje, na i.Brno.cz, v Sokolovském deníku, na webu města Hradec Králové, na školském portálu Pardubického kraje, na webu Česká škola, na webu Pardubického kraje, v Královehradeckých novinkách.cz a v časopise Mensy Slovensko. Reportáže o krajských kolech najdete zde: Brno - iBrno.cz, 5plus2.cz, Pardubice - web Pardubického kraje, Liberec - reportáž Českého rozhlasu, Středočeský kraj - Středočeské novinky, Karlovy Vary - Krajské listy Karlovarského kraje, MF 9.11.2013, Karlovarský kraj, Praha - Pražské novinky, Vysočina - Havlíčkobrodské minuty, České Budějovice - Českobudějovické listy.

 

Fotografie z krajských kol naleznete ve fotogalerii na stránkách Mensy. Finále LO ve fotografiích najdete ve fotogalerii na stránkách Mensy a ve fotogalerii Vojtěcha Indráčka, na webu děti.mensa.cz. Finále LO v Událostech ČT1 (video):

Finále LO 2013 v Událostech ČT1 25. 11. 2013

 

Korespondenční soutěž - byla ukončena, řešení najdete v záložce KORESP.SOUTĚŽ. Děkujeme všem soutěžícím za účast v této soutěži. Vylosovaní vítězové jsou:

Alice Grebáčová, ZŠ, Wagnerovo náměstí 458, Beroun - vyhrála deskovou hru

Jakub Svoboda, Gymnázium Komenského 328/2, Havířov - Město - vyhrál hlavolam

Šimon Šak, Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠ zdravotnická Vsetín, Tyršova 1069, Vsetín - vyhrál hlavolam

2012 Vítězové a fotogalerie Logické olympiády 2012 Zpravodajství na stránkách Dětské mensy
2011 Vítězové a fotogalerie Logické olympiády 2011 Zpravodajství na stránkách Dětské mensy
2010
Vítězové a fotogalerie Logické olympiády 2010 Zpravodajství na stránkách Dětské mensy
2009 Vítězové a fotogalerie Logické olympiády 2009 Zpravodajství na stránkách Dětské mensy
2008 Vítězové Logické olympiády 2008 Zpravodajství na stránkách Dětské mensy

 

Finále 2013

Kraj Vysočina
Město Ústí nad labem
Moravskoslezsky kraj
Mesto Prostejov
Olomoucký kraj
Puzzle-prodej
Liberecký kraj
Hradecký kraj
Jihočeský kraj
Dědek kořenář
Olomouc
Město Ostrava
Pardubice
Karlovarský kraj
Plzeňský kraj
České Budějovice
Ústecký kraj
Brno
Živý kraj
Zlínský kraj