Vstup do sutaze - pre ziakov
Pozvi kamarady
O soutezi
Dalsi aktivity pro tebe
Vstup do sutaze - pre ucitelov
O soutezi
Tábor LO
Motto logickej olympiady


Logická olympiáda 2011 zná vítěze.  Gratulujeme!

Kategorie A
Nora Prokešová
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary

Kategorie B
Filip Bialas
Gymnázium Opatov, Praha 4

Kategorie C
Radek Knapčok
Gymnázium dr. Václava Šmejkala,
Ústí nad Labem

 

Výsledky všech finalistů v kategorii A: žáci prvního stupně základních škol 

Výsledky všech finalistů v kategorii B: žáci druhého stupně základních škol a odpovídající ročníky víceletých gymnázií

Výsledky všech finalistů v kategorii C: studenti středních škol

Na webu Mensy ČR v záložce Volný čas / fotogalerie najdete fotografie z finále. Zprávy z finále najdete na ihned.cz, v Krajských listech Karlovarského kraje a v Karlovarském deníku.

Záštitu nad soutěží převzal člen Mensy a poslanec Parlamentu ČR, pan Petr Tluchoř. 


 
Děkujeme všem dětem a studentům za účast. Do letošního ročníku se zaregistrovalo  32 300 soutěžících, což je zatím nejvíce v historii soutěže. 

Výsledky krajských kol jsou k dispozici na stránce KRAJSKÁ KOLA. Děkujeme všem semifinalistům za účast a všem organizátorům za jejich úsilí, ochotu a pomoc, která přispěla k perfektnímu průběhu krajských kol. Krajská kola byla realizována za podpory Jihočeského kraje, Karlovarského kraje, Královéhradeckého kraje, kraje Vysočina, Libereckého kraje, Moravskoslezského kraje, Olomockého kraje a města Prostějova a Plzeňského kraje. Krajské kolo v Brně bylo realizováno pod záštitou primátora statutárního města Brna, Romana Onderky. 

Na webu Mensy ČR v záložce Volný čas / fotogalerie najdete fotografie z vybraných krajských kol.

Jihočeské televize TV Gimi  i RTA se přijely podívat na LO do Českých Budějovic. Olomoucká televize zzip byla přítomna v Prostějově (LO je od minuty 8:24). V Karlových Varech natáčela TV Duha. Reportáž z Prahy natáčel Český rozhlas, Radio Regina.

Zprávy z krajských kol najdete i v tisku:
Prostějovské novinky (2x),  Prostějovský deníkTýdeník Prostějovska, Sokolovský deník, Karlovarské noviny
Českobudějovický deník (2x), Kraj Vysočina, Mladá Fronta dnes - Karlovarský kraj - LO, Mladá Fronta dnes - Karlovarský kraj - nadané děti, Zlínský deník.
 . . 


 V případě dotazů nás kontaktujte na logickaolympiada@logickaolympiada.cz. Připojte se k Logické olympiádě také na Facebooku

Fragment
Jihocesky kraj
Vysocina
Puzzle-prodej
AV Media
Brno
Polabske mlekarny
Moravskoslezsky kraj
Noerr
Altel
Olomoucky kraj
Mesto Prostejov
Metropolitni universita
DedekKorenar
JednotaCB
DCDIdeal
Kubousek
Kralovehradecky kraj
Liberecky kraj
ACE Software
Sici stroje
Psychometry
KrajKV
VaK
NaturFacultyUK
Sto
Sokolov
KarlovyVary
Cheb
HorniSlavkov
Realistic
CeskaPojistovna
Axxos
Besip
KoBa
HCEnergie
KovoJelinek